SERWIS APARATURY MEDYCZNEJ

 

Zajmujemy się serwisem aparatur do neuroterapii i neurodiagnostyki, a w szczególności urządzeń służących do:

- neurofeedbacku,
- biofeedbacku,

- EEG/QEEG,
- TMS,
- tDCS.

Wykonujemy także okresowe przeglądy i naprawy urządzeń medycznych i niemedycznych, posiadających status “Conformité Européenne” (CE). Posiadamy uprawnienie do serwisowania wszystkich produkowanych na świecie wyżej wymienionych aparatur.

 

 Możesz u nas zamówić:

  • obowiązkowy serwis aparatury medycznej - oprócz samego przeglądu i ewentualnej naprawy urządzenia przygotowujemy i wypełniamy wszystkie dokumenty jakie są wymagane przez ustawodawcę,
  • opiekę serwisową przez cały rok,
  • opiekę merytoryczną przez cały rok,
  • aparaturę zastępczą (gdyby Twoja aparatura przestała działać).

Obecnie przepisy prawa nakładają w Polsce obowiązek przeprowadzania odpowiedniego serwisu i dokumentacji każdej użytkowanej aparatury medycznej. 

Po więcej informacji zapraszamy do przeczytania naszego artukułu opublikowanego na łamach naukowego czasopisma Neuropsychiatria i Neuropsychologia. Klikni tutaj.

Jeśli nie masz pewności, czy użytkowana przez Ciebie aparatura ma status medyczny lub jeśli chciałbyś zapytać o cenę usługi serwisowej dla konkretnej aparatury, skontaktuj się z nami.

 

 

Za serwis aparatury w naszej firmie odpowiada mgr inż. Wiesław Ratomski, posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie serwisowania urządzeń medycznych i uprawnienia inspektora ochrony radiologicznej.

 

 

Homo homini consulere debet.